27. 5. 2022

Komentované prohlídky

Vážení návštěvníci,

další komentovaná prohlídka výstavy Kartograf Jan Amos Komenský proběhne v rámci akce Muzejní noc s Komenským, tedy v pátek 27. května 2022 od 18:00 do 22:00 hodin. Po celou tuto dobu bude ve výstavě kurátorka a komenioložka Mgr. Helena Kovářová, která vám představí zajímavosti o Komenského mapě Moravy a zodpoví vaše dotazy.

Vstupné na Muzejní noc 60/30 Kč

Pro informace o dalších termínech sledujte naše webové stránky nebo oficiální profily Muzea Komenského na Facebooku a Instagramu.

INFORMACE O POŘIZOVÁNÍ FOTOGRAFIÍ, OBRAZOVÝCH A ZVUKOVÝCH ZÁZNAMŮ Z AKCÍ:
V rámci akce "Muzejní noc s Komenským" pořádané Muzeem Komenského v Přerově, p. o., mohou být pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Komenského v Přerově, p. o., nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.