27. 5. 2022

Muzejní noc s Komenským

Muzeum Komenského vás srdečně zve na komponovaný program v rámci festivalu muzejních nocí 2022.

Muzejní noc s Komenským

proběhne v pátek 27. května 2022 od 18.00 do 23.00 hodin v prostorách přerovského zámku. Vydejte se s námi do 17. století - připravili jsme pro vás komentované prohlídky aktuálních výstav, ale i scénkami oživené vybrané stálé expozice. A kdo ví, třeba potkáte i samotného Komenského!

Opět vás čeká stylový fotokoutek s kostýmy, výtvarná dílna pro děti i dospělé a nebo kvíz plný zajímavostí ze života Jana Amose Komenského a jeho působení v Přerově.

Otevřena bude také výstava Cesty do pravěku aneb Ve stopách Zdeňka Buriana.

Hřebem tohoto večera však bude od 20.00 hodin divadelní představení Labyrint světa v podání Divadla Víti Marčíka. Za dobrého počasí představení proběhne na nádvoří přerovského zámku, v případě deště se divadlo odehraje ve Slavnostní síni města Přerova.

Vstupné na Muzejní noc: 60/30 Kč
Vstupné na Divadelní představení: 100 Kč

Poslední vstup bude možný v 22:00 hodin.

Muzeum Komenského v Přerově si vyhrazuje právo na změny v programu.
INFORMACE O POŘIZOVÁNÍ FOTOGRAFIÍ, OBRAZOVÝCH A ZVUKOVÝCH ZÁZNAMŮ Z AKCÍ:
V rámci akce "Muzejní noc s Komenským" pořádané Muzeem Komenského v Přerově, p. o., mohou být pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Komenského v Přerově, p. o., nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.