16. 3. – 18. 4. 2022

Nový Svět v obrazech v Přerově

Zveme vás na další  z cyklu tvořivých dílen pro širokou veřejnost

Tvoříme v muzeu: Nový Svět v obrazech v Přerově
16.–18. 3. 2022

U příležitosti 430. výročí narození J. A. Komenského jsme pro rodiny s dětmi připravili speciální třídenní workshop v období přerovských jarních prázdnin. Dílna bude probíhat ve středu, čtvrtek a v pátek, vždy v časech 10–12 a 15–17 hodin.

Abychom se mohli zapojit do akce Jarní zastávky s Komenským, potřebujeme pomoc tvořivé veřejnosti!

Přijďte nám pomoci vytvořit kapitolu jazykové učebnice podle Komenského díla Orbis pictus - tématem budou ČTYŘI ŽIVLY (oheň, voda, země, vzduch)
Vytvořená díla budou k vidění na autobusové zastávce Přerov, sokolovna od 24. 3. do 22. 5. 2022.

Vstupné je pro všechny tvořící ZDARMA, všechen materiál bude k dispozici na místě.

DŮLEŽITÉ: Nejedná se o příměstský tábor, účastníci mladší 15 let musí přijít s dospělým doprovodem. Pracovníci muzea nepřebírají za nezletilé účastníky zodpovědnost.