27. 11. 2022

Vánoce na zámku s medvědy

Přijďte s rodinou nasát adventní atmosféru do přerovského muzea: srdečně vás zveme na slavnostní zahájení výstavy Vánoce na zámku s medvědy, které se uskuteční v neděli 27. 11. 2022 od 17. 30 hodin v prostorách přerovského zámku.

Tradiční výstavu letos obohatí oblíbení plyšáci, kteří patří k oblíbeným dárkům pod stromečkem: malí, velcí, chlupatí i střapatí plyšoví medvídci ze sbírky Svatavy Ryparové jistě vykouzlí úsměv na tvářích dětí i dospělých.
Kromě stovek roztomilých chlupáčů se však můžete těšit na všech 130 betlémských figur z lipového dřeva od řezbáře Bedřicha Zbořila nebo krásné skleněné baňky z produkce sklářského družstva Slezská tvorba Opava prezentované na voňavých jedlích.

Více informací o výstavě a doprovodných akcích naleznete ZDE.

Těšíme se na vás!

V rámci projektu "Všichni tvoří na nádvoří" pořádané Muzeem Komenského v Přerově, p.o., budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Komenského v Přerově, p.o., nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.