23. 10. 2021

Stavba, lepení a povrchová úprava plastikových modelů

Muzeum Komenského v Přerově a klub plastikových modelářů Plastic People of Tovačov vás zvou na modelářský workshop pro širokou veřejnost, který bude zaměřen na

Stavbu, lepení a povrchovou úpravu plastikových modelů letadel.

Zkušení modeláři budou předvádět základní i pokročilejší techniky práce s plastikovými modely, a to včetně nanášení barev pomocí tzv. airbrush pistole. Účastníci workshopu budou moci shlédnout ukázku zásadních fází stavby plastikových modelů. Zájemcům modeláři budou poskytovat rady a konzultace pro  jejich vlastní tvorbu.

Workshop proběhne v sobotu 23. 10. 2021 v tzv. Kruhovém sále ve 2. patře přerovského zámku (Horní náměstí 1/1, Přerov). Ukázky budou probíhat mezi časy: 10–12 hodin nebo 13–16.30 hodin.

Ke vstupence na výstavu "Mezi mraky" bude vstupné na workshop ZDARMA, jinak činí 30 Kč na osobu.

Těšíme se na vaši návštěvu!

PLATNÁ OPATŘENÍ:
Prosíme návštěvníky, aby dodržovali platná hygienická nařízení a pokyny našich průvodců. Všichni účastníci komentovaných prohlídek musí mít ústa a nos zakrytý respirátorem s filtrační účinnosti alespoň 94 % dle příslušných norem (např. FFP2, KN 95). Děkujeme za pochopení.
INFORMACE O POŘIZOVÁNÍ FOTOGRAFIÍ, OBRAZOVÝCH A ZVUKOVÝCH ZÁZNAMŮ Z AKCÍ (GDPR)
V rámci komentovaných prohlídek pořádaných Muzeem Komenského v Přerově, p.o., mohou být pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Komenského v Přerově, p.o., nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.