1. 2. – 26. 3. 2023

Krása a zdraví ze zahrady

Zveme vás na vernisáž výstavy Krása a zdraví ze zahrady, která se usktuteční 1. února 2023 od 9:00 hodin v prostoru přerovského zámku.

Na výstavě si můžete prohlédnout výsledky okresního kola výtvarné soutěže pro děti, kterou pořádá Ornitologická stanice ORNIS ve spolupráci s Českým zahrádkářským svazem.

Jelikož původně zamýšlené výstavní prostory výlohy Galerie Pasáž nemohou být využity, výstava našla útočiště v prostorách Muzea Komenského v Přerově. Díla na téma Krása a zdraví ze zahrady můžete zhlédnout od 1. února do 26. března 2023 v Historickém sále přerovského zámku (Horní náměstí 1, Přerov).

Vstup do výstavy je zdarma, přijít tedy můžete kdykoliv v otvírací době muzea.

V letošním ročníku soutěže se zúčastnilo rekordních 38 škol a od 305 účastníků k nám doputovalo neuvěřitelných 291 prací.
Výsledkovou listinu najdete ZDE.

Vítězné práce budou z výstavy na konci února odstraněny, jelikož poputují do národního kola soutěže. Ostatní práce si budete moct prohlédnout až do 26. března 2023.

Krása-výstava-pozvánka