1. 2. – 26. 3. 2023

Krása zdraví ze zahrady

Zveme vás na výstavu Krása a zdraví ze zahrady!

Výstava představí výsledky okresního kola výtvarné soutěže pro děti, kterou Ornitologická stanice Muzea Komenského v Přerově ORNIS vyhlašuje spolu s Českým zahrádkářským svazem. Práce na téma Krása a zdraví ze zahrady bylo možné odeslat nebo odevzdat do 23. ledna 2023, nyní mají návštěvníci možnost si všechny přihlášené práce prohlédnout, včetně těch vítězných.

Jelikož původně zamýšlené výstavní prostory výlohy Galerie Pasáž nemohou být využity, výstava našla útočiště v prostorách Muzea Komenského v Přerově. Díla můžete zhlédnout od 1. února do 26. března 2023 v Historickém sále přerovského zámku (Horní náměstí 1, Přerov).

V letošním ročníku soutěže se zúčastnilo rekordních 38 škol a od 305 účastníků k nám doputovalo neuvěřitelných 291 prací.
Vyhlášené kategorie a pravidla soutěže najdete na plakátu v galerii.
Výsledkovou listinu pak naleznete ZDE.

Práce můžete zhlédnout od 1. 2. do 26. 3. 2023 v Historickém sále přerovského zámku (Horní náměstí 1, Přerov).
Vstupné zdarma, přijít tedy můžete kdykoliv v otevírací době muzea.

Vítězné práce budou z výstavy na konci února odstraněny, jelikož poputují do národního kola soutěže. Ostatní práce si budete moct prohlédnout až do 26. března 2023.