21. 9. 2021

Komentované prohlídky

Vážení návštěvníci,

na žádost přednášejícího Ing. Aloise Morkuse přesouváme přednášku "Létání nad Přerovem", která se měla konat 21. 9. 2021 od 17:00 hodin v Korvníském domě (Horní náměstí 31, Přerov).
Nový termín přednášky byl stanoven na 5. října 2021 v 17.00 (Korvínský dům).

Jako náhradu jsme pro vás na tento den připravili komentované prohlídky výstavy "Mezi mraky: 110 let přerovského letectví. Generál Janoušek a další..." s kurátorem výstavy, Mgr. Petrem Sehnálkem.

Jelikož současná opatření omezují počet návštěvníků ve výstavách, budou k dispozici hned dva časy: 15:30 a 17:00 hodin. Kapacita jedné prohlídky je max. 20 osob, v případě zájmu tedy doporučujeme rezervaci místa na tel.: 581 250 531 (út–ne, pokladna muzea).

Vstupné na komentovanou prohlídku činí 60/30 Kč (běžné vstupné na výstavu), děti do 6 let zdarma.

Těšíme se na vaši návštěvu.

PLATNÁ OPATŘENÍ:
Prosíme návštěvníky, aby dodržovali platná hygienická nařízení a pokyny našich průvodců. Všichni účastníci komentovaných prohlídek musí mít ústa a nos zakrytý respirátorem s filtrační účinnosti alespoň 94 % dle příslušných norem (např. FFP2, KN 95). Děkujeme za pochopení.
INFORMACE O POŘIZOVÁNÍ FOTOGRAFIÍ, OBRAZOVÝCH A ZVUKOVÝCH ZÁZNAMŮ Z AKCÍ (GDPR)
V rámci komentovaných prohlídek pořádaných Muzeem Komenského v Přerově, p.o., mohou být pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Komenského v Přerově, p.o., nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.