12. 3. 2024

Komentovaná prohlídka výstavy

Vážení návštěvníci,

zveme vás na dvě komentované prohlídky výstavy "Teď je železný věk..." Doba halštatská v srdci Moravy, kdy vás provedou a komentář podají kurátoři Mgr. Aleš Drechsler a Mgr. Markéta Straková, Ph.D.

Dozvíte se zajímavostí a nejnovější poznatky o nálezech z přerovského regionu a mnoho dalšího. První komentovaná prohlídka se uskuteční v úterý 12. 3. 2024 od 17.00 hodin v prostorách výstavy, tedy v druhém patře přerovského zámku (Horní náměstí 1, Přerov)

Sraz zájemců o prohlídku v 16.50 na pokladně přerovského zámku,
cena komentované prohlídky je ve výši vstupného do výstavy, tedy 80/40 Kč.

Rezervace místa není nutná.

Těšíme se na vás!

V rámci akcí pořádaných Muzeem Komenského v Přerově, p.o., mohou být pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Komenského v Přerově, p.o., nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.