8. 12. – 12. 12. 2021

Vánoční tvoření na zámku

Vážení návštěvníci,

srdečně vás zveme na trojici vánočních dílen pro veřejnost, které se uskuteční v průběhu prosince v přerovském zámku (Horní náměstí 1, Přerov).
Vstupné na dílnu včetně prohlídky výstavy Vánoce na zámku činí 55 Kč,
návštěva dílny samostatně je za 25 Kč.

Náhledy konkrétních výrobků najdete v galerii pod článkem.

Vzhledem k malému počtu přihlášených je středeční dílna ZRUŠENA!
Speciální vánoční dílna pro dospělé: nezvyklé balení dárků.
středa 8. 12. 2021; začátek od 16.00 (délka workshopu cca 120 minut)

Účastníky čeká ukázka zajímavých způsobů, jak zabalit vánoční dárky, naučí se skládat 3D hvězdu z papíru a vytvoří si vlastní originální arch balicího papíru a dárkovou taštičku.
Maximální počet účastníků: 15 osob

Malování skleněných baněk pro veřejnost.
sobota 11. 12. 2021, od 9.00 do 16.30 hodin
Výtvarný workshop, který je vhodný pro malé i velké – malování ručně foukaných skleněných baněk od výrobního družstva Slezská tvorba.
POZOR, pouze do vyprodání zásob!

Tvoření pro veřejnost: andílek z organzy a 3D vánoční přání.
neděle 12. 12. 2021, od 9.00 do 16.30 hodin

Tvořivá neděle pro celou rodinu. Účastníci si budou moci vyrobit andílka z nadýchané organzy nebo různé druhy 3D papírových vánočních přání.

Těšíme se na vás!

DŮLEŽITÉ INFORMACE:
Kapacita dílny je omezena - počet návštěvníků nesmí přesáhnout 20 osob v jeden čas. Všechen výtvarný materiál bude k dispozici do vyprodání zásob. Pro vážné zájemce tedy doporučujeme rezervaci místa na tel.: 581 250 531.

PLATNÁ HYGIENICKÁ OPATŘENÍ
Prosíme návštěvníky, aby dodržovali platná hygienická nařízení a pokyny našich průvodců. Aktuální informace o platných opatřeních pro muzea a další kulturní instituce naleznete ZDE. Děkujeme za pochopení.
V rámci projektu "Všichni tvoří na nádvoří" pořádané Muzeem Komenského v Přerově, p.o., budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Komenského v Přerově, p.o., nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.