Všichni tvoří na nádvoří - Dráteníkův den

Zveme vás na tvořivé odpoledne pod širým nebem!

Muzeum Komenského v Přerově vás zve na Dráteníkův den, který proběhne ve čtvrtek 24. 6. 2021 v prostoru nádvoří přerovského zámku od 14:00 do 17:00.

Jelikož výstava Dráteníkův rok končí již v neděli 27. června, rozhodli jsme se uspořádat derniéru výstavy společně s kreativním odpolednem pro děti. Starší děti nebo dospělí si budou moci vyzkoušet práci s černým žíhaným drátem a vyrobí si zápich do květináče ve tvaru srdíčka. Dílna je určena i pro úplné začátečníky, kteří s drátem nikdy nepracovali. Pro nejmenší jsme připravili malování hliněných květináčů (aby bylo zápich kam umístit ;-) )

Návštěvníci si mohou přinést vlastní korálky nebo květináč, ale není to nutné - všechen materiál bude připraven na místě.

Vstupné na tvořivou dílnu je k platné vstupence na výstavu Dráteníkův rok ZDADRMA, jinak činí 40 Kč za výrobek.

Akce se koná pouze za příznivého počasí!

Další informace:

Poslední zájemci na tvoření budou přijímáni nejpozději v 16:30.

V rámci projektu "Všichni tvoří na nádvoří" pořádané Muzeem Komenského v Přerově, p.o., budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Komenského v Přerově, p.o., nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.