5. 3. 2024

Společnost doby halštatské na Moravě

Vážení návštěvníci a milovníci archeologie,

srdečně Vás zveme na přednášku na téma "Společnost doby halštatské na Moravě",
která se uskuteční v úterý 5. 3. 2024 od 17.00 hodin v prostorách přerovského zámku.
Vstupné jednotné 40 Kč.

Přednášet vám bude doc. Mgr. Martin Golec, Ph.D. - archeolog, jeskyňář a pedagog Katedry historie Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Specializuje se zejména na starší dobu halštatskou na Moravě a zajímá se také o speleoarcheologii Moravského krasu.

Návštěvníkům už nyní můžeme navíc prozradit, že je také vynikajícím a poutavým vypravěčem, který dokáže mluvit jazykem blízkým všem zvídavým laikům. Je autorem řady knih, například "Fenomén Býčí skála".

Přijďte, určitě to bude stát za to!

V rámci akcí pořádaných Muzeem Komenského v Přerově, p.o., mohou být pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Komenského v Přerově, p.o., nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.