15. 3. 2023

Zveme vás na další z cyklu tvořivých dílen, která bude tentokrát věnována Janu Blahoslavovi.

V únoru uplynulo přesně 500 let od jeho narození. V květnu pak uběhne 100 let od odhalení pomníku na Horním náměstí, který vytvořil grafik, sochař a architekt František Bílek.. A právě 20. května 2023 chceme Janu Blahoslavovi připravit velikánský narozeninový dort. Ale potřebujeme 500 dortových svíček! Přijďte nám pomoci je připravit!

Dílnička proběhne ve středu 15. března 2023 v prostoru zámecké Vševědárny (Horní náměstí 1, Přerov.) od 15.00 do 17.00 hodin.
Všechen materiál bude připraven na místě, vstupné je zdarma.

Návštěvníky prosíme, aby přišli nejpozději v 16:30, aby stihli své výrobky dokončit.

Těšíme se na vás!

V rámci akce z cyklu "Tvořivé středy v muzeu" pořádané Muzeem Komenského v Přerově, p.o., budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Komenského v Přerově, p. o., nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.