24. 3. 2022

Slavnostní zahájení

Muzeum Komenského v Přerově vás zve

na slavnostní vernisáž výstav Kartograf Jan Amos Komenský, Cesta světla očima dětí a Jarní zastávky s Komenským, která proběhne ve čtvrtek 24. 3. 2022 od 17:00 hodin ve Slavnostní síni města Přerova v přerovském zámku (Horní náměstí 1).

Součástí večera bude vystoupení žáků hudební sekce ZUŠ B. Kozánka – dobovou hudbu předvede soubor příčných fléten pod vedením paní učitelky Elišky Tkadlecové.

Vstup zdarma.

INFORMACE O HYGIENICKÝCH OPATŘENÍCH:
Návštěva vernisáže se bude řídit platnými hygienickými a protiepidemickými pokyny. Prosíme návštěvníky, aby respektovali pokyny zaměstnanců muzea. Více informací najdete ZDE.
INFORMACE O POŘIZOVÁNÍ FOTOGRAFIÍ, OBRAZOVÝCH A ZVUKOVÝCH ZÁZNAMŮ Z AKCÍ:
V rámci akce "Slavnostní zahájení projektu Komenský znovu v Přerově" pořádané Muzeem Komenského v Přerově, p.o., budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Komenského v Přerově, p.o., nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.