14. 5. 2023

Srdečně vás zveme na koncert pěveckého sboru Vocantes,

který se uskuteční v neděli 14. května 2023 od 15.00 hodin ve Slavnostní síni města Přerova (Horní náměstí 1, Přerov).

Koncert bude součástí programu ke dni Matek - od 13.00 hodin bude na nádvoří přerovského zámku pro děti připravena tvořivá dílna z cyklu "Všichni tvoří na nádvoří" s výrobou přáníček a drobných dárečků pro maminky. (Za nepříznivého počasí proběhne dílna v interiéru zámecké Vševědárny.)

Kromě jiného repertoáru zazní také dobové skladby ze 16. století - z období Jana Blahoslava.

Těšíme se na vás!

V rámci projektu "Jan Blahoslav, rodák z Přerova" pořádaného Muzeem Komenského v Přerově, p.o., budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Komenského v Přerově, p. o., nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.