11. 8. 2022

Dagmar Havlíčková - Modlitby

Muzeum Komenského v Přerově vás srdečně zve

na slavnostní zahájení výstavy olomoucké umělkyně Dagmar Havlíčkové s názvem Modlitby.

Vernisáž se uskuteční ve čtvrtek 11. 8. 2022 od 17.00 hodin v Kapli přerovského zámku (Horní náměstí 1, Přerov). Jako hudební host vystoupí violoncellista Marián Pavlík.

Autorka vystudovala stření umělecko-průmyslovou školu a následně pravoslavnou bohosloveckou fakultu, a právě tato kombinace z velké části předurčila výtvarný směr, kterým se autorka ubírá. V jejích dílech, která mají formu tzv. psaných obrazů, vzniká zvláštní syntéza výtvarného cítění a náboženské spirituality. Výstavu můžete zhlédnout v Kapli přerovského zámku od 12. 8. do 11. 10. 2022.

Vstup zdarma.

INFORMACE O POŘIZOVÁNÍ FOTOGRAFIÍ, OBRAZOVÝCH A ZVUKOVÝCH ZÁZNAMŮ Z AKCÍ:
V rámci akce "Všichni tvoří na nádvoří - Svátek matek" pořádané Muzeem Komenského v Přerově, p.o., mohou být pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Komenského v Přerově, p.o., nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.