14. 12. 2022

Vánoční balení dárků

Zveme vás na kreativní dílnu (nejen) pro dospělé!

Pravidelné setkání z cyklu Tvořivé středy v muzeu tentokrát potěší hlavně dospělé a starší děti a teenagery. Přijďte si k nám 14. 12. 2022  vyrobit originální balicí papír nebo dárkovou taštičku. Tvořit budeme z kvalitního pevného recyklovaného papíru s pomocí nejrůznějších technik. Využijeme válečky, razítka, akrylové fixy a celou řadu dalších vychytávek. Vaše dárky pod stromečkem budou všichni obdivovat!

Dílna tentokrát proběhne v Historickém sále přerovského zámku od 15.00 do 17.00 hodin. Prosíme všechny zájemce, aby přišli nejpozději v 16:30 hodin, aby svá díla stihli v klidu dokončit. Vstupné 20 Kč/tvořící osobu.

Rezervace místa je možná na tel.: 581 250 531 (pokladna zámku).

V rámci projektu "Všichni tvoří na nádvoří" pořádané Muzeem Komenského v Přerově, p.o., budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Komenského v Přerově, p.o., nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.