Zveme žáky a studenty do muzea!

Vážené pedagožky, vážení pedagogové,

vítáme vás v novém školním roce a jménem našeho týmu edukátorů vás i vaše žáky opět zvu do Muzea Komenského v Přerově. Letos bude novinek opravdu hodně, a to jak v prostorách přerovského zámku, tak zejména na Ornitologické stanici ORNIS.

Ano je to tak – v průběhu listopadu se po tříleté pauze otevřou brány nově zrekonstruované a rozšířené budovy ORNIS s novou expozicí „Ptáci Česka“. Učitelé přírodovědných a environmentálních předmětů si tedy rozhodně přijdou na své, kromě toho kolegové také připravují celou řadu zajímavých jednorázových akcí.

V prostorách přerovského zámku se nadále budeme věnovat především dějepisným a vlastivědným tématům, ale najdete u nás i program hudební, o zdravém životním stylu či výtvarně zaměřený - kompletní aktualizovanou nabídku najdete ZDE.

Stále také platí, že kromě žáků a studentů u nás rádi uvítáme i další organizované skupiny, ať už se jedná o zájmové kroužky, příměstské tábory nebo zájezdy zvídavých dospělých. Pro lepší přehled o programové nabídce pro školy i veřejnost sledujte zde na webu sekci "Pro školy", nebo naše profily na Facebooku či Instagramu. Pokud máte zájem o aktuální informace pro školy nebo o e-mailový newsletter s informacemi o akcích pro veřejnost, napište nám na adresu: info@prerovmuzeum.cz.

 

Těšíme se na vaši návštěvu,

 Mgr. Jana Trtíková, muzejní pedagožka
a ostatní edukátoři