Znovuotevření výstavních prostor Muzea Komenského v Přerově

Vážení návštěvníci,
v souvislosti s postupným rozvolňováním krizových opatření jsou výstavní prostory Muzea Komenského v Přerově v přerovském zámku od čtvrtka 3. prosince opět otevřeny pro veřejnost. Návštěvnického provozu se však dotkne několik drobných opatření.

Do prostor muzea je vstup umožněn pouze se zakrytými ústy a nosem, před vstupem do pokladny je připravena desinfekce na ruce a počet návštěvníků může být regulován tak, aby nedocházelo k velké kumulaci osob v jednotlivých prostorech. Z pochopitelných hygienických důvodů budou také dočasně odstraněny některé interaktivní prvky a hrací koutky. Všemi kroky se snažíme chránit zdraví veřejnosti i pracovníků muzea a věříme však, že i takto čas u nás strávený bude pro návštěvníky příjemným zážitkem.