23. 11. 2021

Všichni tvoří na nádvoří - Podzimní listohraní

Muzeum Komenského v Přerově vás srdečně zve

na výtvarnou dílničku pro širokou veřejnost, kde budeme různými způsoby pracovat s podzimním listím a motivy listů. Děti si budou moci z listů vytvořit nejrůznější zvířátka a strašidýlka, dospělí si pak budou moci vyzkoušet tvorbu listových mandal nebo indiánských masek. Pro zvídavé návštěvníky bude navíc připravena "listová laboratoř" s mikroskopem.

Tvořivé odpoledne proběhne v úterý 23. 11. 2021
v Historickém sále přerovského zámku od 14:00 do 17:00 hodin.

Vstupné na tvořivou dílnu je k platné vstupence do muzea nebo na některou z výstav ZDARMA, jinak činí 20 Kč za tvořící osobu.

Dílna je vhodná i pro ty nejmenší děti, ale i pro tvořivé dospělé. Vlastní materiál na tvoření je výhodou (Máte na zahrádce krásně zbarvené listí? Určitě si vezměte alespoň pár listů s sebou!), ale není nutný - všechen materiál bude k dispozici přímo na místě.

Akce se koná za každého počasí!

Další informace:
Prosíme zájemce, aby přišli nejpozději v 16:30. Rezervace místa není nutná, pokud nepřijdete ve skupině čítající více než 5 osob.

PLATNÁ HYGIENICKÁ OPATŘENÍ
Prosíme návštěvníky, aby dodržovali platná hygienická nařízení a pokyny našich průvodců. Aktuální informace o platných opatřeních pro muzea a další kulturní instituce naleznete ZDE. Děkujeme za pochopení.
V rámci projektu "Všichni tvoří na nádvoří" pořádané Muzeem Komenského v Přerově, p.o., budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Komenského v Přerově, p.o., nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.