24. 9. 2021

Všichni tvoří na nádvoří - Pamatováčky

Zveme vás na další tvořivé odpoledne pod širým nebem!

Muzeum Komenského v Přerově vás zve na rukodělnou dílničku, která proběhne v pátek 24. 9. 2021 v prostoru nádvoří přerovského zámku od 14:00 do 17:00.

Tentokrát si u nás můžete vyrobit "Pamatováček" - praktický bloček k zavěšení, kam si můžete napsat nákupní seznam, seznam aktuálních úkolů nebo třeba vzkaz pro někoho z rodiny. Akce je určena dětem, ale přijít mohou i tvořiví dospělí! S trochou pomoci dospělého doprovodu zvládnou tvoření i ty nejmenší děti. Návštěvníci si nemusí nic nosit s sebou, všechen materiál bude připraven na místě. Akce se koná i za špatného počasí - v případě deště nebo nízkých teplot se dílna přemístí do útulného prostoru Historického sálu přímo na zámku (v budově muzea).

Vstupné činí 40 Kč za výrobek.

Těšíme se na vás!

Další informace:
Vzhledem k větší časové náročnosti výroby (30-45 minut) prosíme zájemce, aby přišli nejpozději v 16:00. Kapacita dílny je omezena - doporučujeme rezervaci místa na tel.: 581 250 531 (út–ne, pokladna zámku).

V rámci projektu "Všichni tvoří na nádvoří" pořádané Muzeem Komenského v Přerově, p.o., budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Komenského v Přerově, p.o., nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.