15. 6. 2022

Všichni tvoří na nádvoří - Mýdlové bubliny

Zveme vás na další tvořivé odpoledne pro celou rodinu:

ve středu 15. června 2022 proběhne tvořivá dílna z cyklu Všichni tvoří na nádvoří, tentokrát na téma Mýdlové bubliny.

Od 15.00 do 17.00 hodin na nádvoří přerovského zámku si budou moci malí i velcí vyrobit z drátku a korálků očko na vyfukování mýdlových bublin. Společně se pak budeme pokoušet vyfouknout co největší bublinu! Také vám ukážeme, jak se s pomocí bublin dá vytvořit krásný pestrobarevný obrázek. Máte-li vlastní bublifuk, určitě ho přineste s sebou, bude o to více zábavy.

Vstupné 20 Kč (= materiál na 1 ks očka)

Těšíme se na vaši návštěvu.

Prosíme všechny zájemce o tvoření, aby přišli nejpozději v 16:30 hodin.
V případě nepřízně počasí proběhne dílna v interiéru.

INFORMACE O POŘIZOVÁNÍ FOTOGRAFIÍ, OBRAZOVÝCH A ZVUKOVÝCH ZÁZNAMŮ Z AKCÍ:
V rámci akce "Všichni tvoří na nádvoří - Svátek matek" pořádané Muzeem Komenského v Přerově, p.o., mohou být pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Komenského v Přerově, p.o., nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.