18. 5. 2022

Všichni tvoří na nádvoří - Mezinárodní den muzeí

Ve středu 18. května 2022 u příležitosti Mezinárodního dne muzeí jsme pro vás připravil další dílnu z cyklu Všichni tvoří na nádvoří.

Od 15.00 do 17.00 hodin si malí i velcí budou moci vyzkoušet práci se sochařskou hlínou bez výpalu - tvořit budeme drobné dekorace k zavěšení nebo jako zápich do květináče. Jelikož je oslavencem naše muzeum, budeme s pomocí šablon vytvářet miniatury našeho sídla - přerovského zámku.

Prosíme všechny zájemce o tvoření, aby přišli nejpozději v 16:30 hodin.

Vstupné 20 Kč

Těšíme se na vaši návštěvu.

INFORMACE O POŘIZOVÁNÍ FOTOGRAFIÍ, OBRAZOVÝCH A ZVUKOVÝCH ZÁZNAMŮ Z AKCÍ:
V rámci akce "Všichni tvoří na nádvoří - Svátek matek" pořádané Muzeem Komenského v Přerově, p.o., mohou být pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Komenského v Přerově, p.o., nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.