17. 1. 2024

Tvořivé středy v muzeu - Zimní krajina

Malí i velcí milovníci tvoření, zveme vás na první výtvarnou dílnu v tomto roce!

Ve středu 17. 1. 2024 budeme vytvářet obrázky na téma "zimní krajina" s pomocí inkoustu, zmizíku, fixů, vodovek a hrubé soli. Inspirovat se můžete hned několika variantami námětů, ale fantazii se meze nekladou, tudíž si můžete na místě vymyslet vlastní. Nic si nemusíte nosit s sebou, všechen materiál bude k dispozici na místě.

Sejdeme se jako vždy ve Vševědárně přerovského zámku, tvořit budeme od 15 do 17 hodin (prosíme zájemce, aby přišli nejpozději v 16.30, jen tak stihnete své dílko v klidu dokončit). Koho tvoření unaví, může si odpočinout v naší herničce.

Vstupné 40 Kč / tvořící osoba

V rámci projektu "Tvořivé středy v muzeu" pořádané Muzeem Komenského v Přerově, p.o., budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Komenského v Přerově, p.o., nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.