19. 10. 2022

Tvořivé středy v muzeu - Tvoření (s) písmenky

Velice se omlouváme, ale akce je z důvodu nemoci zrušena. Děkujeme za pochopení.

Další dílna na téma "Ježci a ježečci" proběhne ve středu 16. listopadu od 15.00 hodin.

Zveme vás na další rodinnou dílnu z cyklu Tvořivé středy v muzeu.

Tentokrát se necháme volně inspirovat díly olomoucké výtvarnice Dagmar Havlíčkové, která své obrazy nemaluje, ale píše. Proto budeme pracovat s písmenky a psaným textem. Ale nemějte strach, tvořit nemusí jenom školáci, kteří už umí číst a psát. S hromadou nejrůznějších razítek a dalšími materiály mohou tvořit i ty nejmenší děti. Starší děti si budou moci vyrobit i vlastní originální šňůrková razítka. Dílna opět proběhne v útulném prostoru tzv. Vševědárny.

Dílna se koná ve středu 19. 10. 2022 od 15.00 do 17.00 hodin, vstupné 20 Kč za tvořící osobu. Není potřeba si nic nosit s sebou, všechen materiál bude připraven na místě. Koho tvoření unaví, může si odpočinout v přilehlé herničce.

Prosíme zájemce o tvoření, aby přišli nejpozději v 16.30 - jen tak stihnete v klidu své dílo dokončit.

Těšíme se na vás!

V rámci projektu "Všichni tvoří na nádvoří" pořádané Muzeem Komenského v Přerově, p.o., budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Komenského v Přerově, p.o., nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.