19. 1. 2022

Tvořivé středy v muzeu: sněžítka a vločky

Srdečně Vás zveme na první tvořivé odpoledne z pravidelného cyklu:

TVOŘIVÉ STŘEDY V MUZEU

Každou třetí středu v měsíci od 15.00 do 17.00 hodin se můžete těšit na tvořivou dílnu s nevšedními výtvarnými technikami pro malé i velké!

Přijďte si s dětmi k nám vyrobit originální sněžítko nebo jiné drobnosti se zimní tematikou. Dílna proběhne ve středu 19. 1. 2022 v prostorách přerovského zámku (Horní náměstí 1, Přerov).

Vstupné k platné vstupence do muzea nebo na některou z výstav je zdarma, dílna samostatně pak činí 20 Kč za osobu.

Vlastní materiál na tvoření může být výhodou (například figurky z tzv. Kinder vajíček nebo menší šišky), ale není nutný, vše bude k dispozici přímo na místě (do vyčerpání zásob).

Těšíme se na vás!

P.S.: doporučujeme zkombinovat s návštěvou výstavy školních obrazů Čtvero ročních období - ZIMA, kterou ocení návštěvníci všech generací.
  

 

INFORMACE O HYGIENICKÝCH OPATŘENÍCH:
Návštěva dílny se bude řídit platnými hygienickými a protiepidemickými pokyny. Návštěvníci nesmí vykazovat známky infekčního onemocnění (např. rýma, kašel) a musí se řídit pokyny průvodců a lektorů. Více informací najdete ZDE.
INFORMACE O POŘIZOVÁNÍ FOTOGRAFIÍ, OBRAZOVÝCH A ZVUKOVÝCH ZÁZNAMŮ Z AKCÍ:
V rámci projektu "Všichni tvoří na nádvoří" pořádané Muzeem Komenského v Přerově, p.o., budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Komenského v Přerově, p.o., nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.