16. 2. 2022

Tvořivé středy v muzeu: sněženky a bledule

Srdečně Vás zveme na další tvořivé odpoledne z pravidelného cyklu:

TVOŘIVÉ STŘEDY V MUZEU

Každou třetí středu v měsíci od 15.00 do 17.00 hodin se můžete těšit na tvořivou dílnu s nevšedními výtvarnými technikami pro malé i velké!

Přijďte si s dětmi k nám vyrobit originální květinu z ovčí vlny metodou mokrého plstění. Dílna proběhne ve středu 16. 2. 2022 v prostorách přerovského zámku (Horní náměstí 1, Přerov). Tuto jednoduchou a velmi uklidňující techniku zvládne opravdu každý - kdo má rád bublinkovou fólii, přijde si zaručeně na své.

Vstupné k platné vstupence do muzea nebo na některou z výstav je zdarma, samostatně pak činí 20 Kč za výrobek.

Zájemce prosíme, aby přišli nejpozději v 16:30, aby stihli své výtvory dokončit. Všechen materiál bude připraven na místě (do vyčerpání zásob).

Těšíme se na vás!
P.S.: doporučujeme zkombinovat s návštěvou výstavy školních obrazů Čtvero ročních období - ZIMA, kterou ocení návštěvníci všech generací.

INFORMACE O HYGIENICKÝCH OPATŘENÍCH:
Návštěva dílny se bude řídit platnými hygienickými a protiepidemickými pokyny. Návštěvníci nesmí vykazovat známky infekčního onemocnění (např. rýma, kašel) a musí se řídit pokyny průvodců a lektorů. Více informací najdete ZDE.

INFORMACE O POŘIZOVÁNÍ FOTOGRAFIÍ, OBRAZOVÝCH A ZVUKOVÝCH ZÁZNAMŮ Z AKCÍ:
V rámci projektu "Všichni tvoří na nádvoří" pořádané Muzeem Komenského v Přerově, p.o., budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Komenského v Přerově, p.o., nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.