16. 11. 2022

Tvořivé středy v muzeu - Ježci a ježečci

Zveme vás na další tvořivé odpoledne pro celou rodinu!

Ve středu 16. 11. 2022 od 15.00 do 17.00 hodin se opět sejdeme v prostoru tzv. Vševědárny (přerovský zámek, Horní náměstí 1), abychom si zpříjemnili podzimní odpoledne tvořením.
Tentokrát malé i velké čeká výroba nejrůznějších ježků a ježečků z papíru. Kromě toho se návštěvníci dozvědí, jak se zachovat, když venku potkáte nemocného, zraněného nebo vyhublého ježka, jak bodlináče v nesnázích vlastně rozpoznat nebo jak ježkům připravit zimoviště v zahradě.

Vstupné na dílnu je 20 Kč za tvořící osobu, všechen materiál bude připraven na místě.
Prosíme zájemce, aby dorazili nejpozději v 16.30, aby stihli svá díla v klidu dokončit.

Těšíme se na vás!

P.S.: Další dílna z cyklu "tvořivé středy v muzeu" proběhne až v 18. ledna 2023.

V rámci projektu "Všichni tvoří na nádvoří" pořádané Muzeem Komenského v Přerově, p.o., budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Komenského v Přerově, p.o., nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.