20. 4. 2022

Tvořivé středy v muzeu:
Den Země a Cesta jídla

Srdečně Vás zveme na další tvořivé odpoledne z pravidelného cyklu
TVOŘIVÉ STŘEDY V MUZEU, tentokrát na téma Cesta jídla.

Ve středu 20. dubna 2022, v rámci přerovských oslav Dne Země, proběhne výtvarná dílna pro všechny věkové generace. Od 15.00 do 17.00 hodin se můžete v prostorách přerovského zámku těšit na výrobu pěnových razítek (které si pak odnesete domů), ale také na tvorbu kolektivního díla. Všechen materiál bude připraven na místě.

Vstupné 20 Kč

Tentokrát bude mít dílna navíc osvětový charakter. Malé i velké návštěvníky čekají interaktivní úkoly, zábavný kvíz, ale také povídání o tom, jak se jídlo dostane z místa svého vzniku až na náš stůl.

Zájemce prosíme, aby přišli nejpozději v 16:30, aby stihli své výtvory v klidu dokončit.
Těšíme se na vás!

INFORMACE O POŘIZOVÁNÍ FOTOGRAFIÍ, OBRAZOVÝCH A ZVUKOVÝCH ZÁZNAMŮ Z AKCÍ:
V rámci akce "Tvořivé středy v muzeu" pořádané Muzeem Komenského v Přerově, p.o., budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Komenského v Přerově, p.o., nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.