15. 11. 2023

Tvořivé středy v muzeu - Adventní kalendář

Přijďte na další tvořivé odpoledne do muzea!

I když se to nezdá, advent je za dveřmi. Připravte se s námi na období blížících se Vánoc – vyrobte si pro sebe nebo své blízké originální adventní kalendář z ruliček od toaletního papíru, do kterého můžete schovat drobné sladkosti nebo třeba nevšední úkoly pro celou rodinu.

Tvořivé odpoledne proběhne ve středu 15. 11. 2023 od 15.00 do 17.00 hodin (poslední vstup v 16.30), a to opět v prostoru tzv. Vševědárny v budově přerovského zámku. Koho tvoření unaví, může si odpočinout a pohrát v naší herničce.

Základní materiál bude k dispozici (ruličky, barevné papíry, lepidla, různé drobné ozdoby), vlastní stužky či dekorace však mohou být tentokrát výhodou.

Vstupné 40 Kč / tvořící osoba

Těšíme se na vás!

V rámci projektu "Tvořivé středy v muzeu" pořádané Muzeem Komenského v Přerově, p.o., budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Komenského v Přerově, p.o., nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.