21. 9. 2022

Tvořivé středy v muzeu - Hravé skleničky

Zveme vás na další tvořivé odpoledne pro celou rodinu! Venku sice prší a je chladno, to ovšem nic nemění, tvořivé odpoledne v Muzeu Komenského v Přerově platí!

Proto vás nyní zveme do příjemného prostoru muzejní Vševědárny v přerovském zámku na další dílnu pro malé i velké kreativce.
Dílna se koná ve středu 21. 9. 2022 od 15.00 do 17.00 hodin, vstupné 20 Kč za výrobek. Tentokrát budeme společně vytvářet ze skleniček od přesnídávek veselé zásobníčky na nejrůznější drobnosti - třeba knoflíčky, sponky, gumičky nebo jiné vzácné poklady. Koho tvoření unaví, může si odpočinout v přilehlé herničce.

Nic si nemusíte nosit s sebou, všechen materiál bude k dispozici na místě. Pokud ale máte vlastní dekorace nebo skleničky, určitě si jej přinést můžete.

Prosíme zájemce o tvoření, aby přišli nejpozději v 16.30 - jen tak stihnete v klidu své dílo dokončit.

Těšíme se na vás!

V rámci projektu "Všichni tvoří na nádvoří" pořádané Muzeem Komenského v Přerově, p.o., budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Komenského v Přerově, p.o., nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.