17. 7. 2024

Tvoříme s muzeem – Hurá do parku

Vážení návštěvníci a milovníci tvoření,

zveme vás na další výtvarnou dílnu, která proběhne jako jedna z akcí v rámci oslav 120. výročí vzniku přerovského parku Michalov

Výtvarná dílna na téma "FROTÁŽ – KOLÁŽ" se při této příležitosti uskuteční přímo v Michalově, a to ve středu 17. 7. 2024 od 15.00 do 17.00 hodin. Sraz účastníků u altánu v centrální části Michalova.
Za špatného počasí se akce ruší.

Co a jak budeme tentokrát tvořit?
Na procházkách parkem většinou obdivujeme květinovou výzdobu a vzrostlé stromy, oceňujeme pohodlné lavičky. Všimli jste si však někdy, kolik dalších materiálů se v těchto místech nachází? Jaké stavební či užitkové prvky běžně míjíme téměř bez povšimnutí?
Právě na tyto věci se zaměříme - budeme hledat zajímavé struktury kolem nás. Vyzkoušejte si s námi techniku frotáže a vytvořte si originální kolážový obrázek - a zažijte Michalov jinak.

Všechny výtvarné potřeby budou k zapůjčení na místě, vlastní voskovky nebo pastelky výhodou.
Příspěvek dobrovolný.

INFORMACE O POŘIZOVÁNÍ FOTOGRAFIÍ, OBRAZOVÝCH A ZVUKOVÝCH ZÁZNAMŮ Z AKCÍ
V rámci akcí pro veřejnost pořádané Muzeem Komenského v Přerově, p.o., budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Komenského v Přerově, p.o., nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.