2. 11. 2021

Přerovské letecké vzpomínky

Vážení návštěvníci a příznivci letectví,

srdečně vás zveme na druhou přednášku z cyklu "Přerovské letecké vzpomínky", kde tentokrát vystoupí Mjr. v. v. Pavel Cabal, který bude mluvit o svém působení u 1. leteckého školního pluku.

Přednáška se uskuteční v úterý 2. 11. 2021 od 17:00 hodin v Korvínském domě
(Horní náměstí 31, Přerov).

Vstupné: 10 Kč

Vzhledem k platným opatřením je počet účastníků omezen.
Chcete-li mít své místo jisté, doporučujeme rezervaci na tel.: 581 250 531 (pokladna zámku).

Těšíme se na vaši návštěvu!

PLATNÁ HYGIENICKÁ OPATŘENÍ
Prosíme návštěvníky, aby dodržovali platná hygienická nařízení a pokyny našich průvodců. Všichni účastníci komentovaných prohlídek musí mít ústa a nos zakrytý respirátorem s filtrační účinnosti alespoň 94 % dle příslušných norem (např. FFP2, KN 95). Všichni návštěvníci se zároveň musí prokázat, že splňují alespoň jednu z podmínek TNO.
Děkujeme za pochopení.
V rámci přednášky "Přerovské letecké vzpomínky" pořádané Muzeem Komenského v Přerově, p.o., budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Komenského v Přerově, p.o., nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.