Otevíráme stálé expozice i krátkodobé výstavy!

Vážení návštěvníci,

s radostí vám oznamujeme, že od úterý 11. 5. 2021 budou vnitřní prostory Muzea Komenského v Přerově opět přístupné veřejnosti. Navštívit můžete jak stálé expozice, tak krátkodobé výstavy. Plakáty k aktuálním výstavám najdete v galerii níže, podrobnější informace pak v sekci Probíhající výstavy

Aktuální návštěvní dobu přerovského zámku najdete ZDE.

Skupinové prohlídky a edukační programy pro školní skupiny nejsou v současné chvíli povoleny. ZDROJ

Platná hygienická opatření

Prosíme návštěvníky, aby dodržovali platná hygienická protiepidemická opatření a respektovali pokyny našich průvodců.

• do interiérů vstupujte pouze s ochranou dýchacích cest (respirátory třídy FFP2 nebo vyšší)
  • před vstupem do muzea použijte desinfekci k očistě rukou (dávkovač je k dispozici před pokladnou)
  • dodržujte alespoň dvoumetrové rozestupy (netýká se osob společně žijících - např. rodinné skupiny)
  • v interiérech nesmí být více návštěvníků než 1 osoba na 15 m2

ZDROJ

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu.