Otevíráme exteriéry Muzea Komenského v Přerově

Vážení návštěvníci,

rádi bychom vám oznámili, že od 27. 4. 2021 jsou exteriéry Muzea Komenského v Přerově opět přístupné veřejnosti. V případě přerovského zámku pro návštěvníky otevřeme prostory nádvoří, kde zájemcům naši průvodci podají krátký výklad o historii budovy. Kromě toho můžete na místě shlédnout drobnou výstavku historických fotografií města Přerova nebo si ve výdejním okénku zakoupit naše publikace, pohlednice a další vybrané suvenýry.

Po dobu tohoto omezení je vstupné dobrovolné pro všechny příchozí.

Zámecké nádvoří bude přístupné každý den mimo pondělí.
úterý–pátek         8:00 - 17:00
sobota–neděle     9:00 - 17:00

Těšíme se na vás.

OCHRANNÉ POMŮCKY: Návštěvníci jsou povinni v prostorech zámku mít zakrytá ústa i nos respirátorem či jiným ochranným prostředkem bez výdechového ventilu s filtrační účinností alespoň 94% (třída FFP2 / KN 95) či chirurgickou rouškou. Zdroj.
HYGIENA: Před vstupem na nádvoří je umístěna nádobka s dezinfekcí, která je určena pro návštěvníky.