1. 6. 2022

Motýlí bál

Zveme Vás na další tvořivou dílnu pro malé i velké!

Motýlí bál - oslava Mezinárodního dne dětí

Tentokrát si připomeneme osobnost přerovského entomologa a učitele Ladislava Hudečka, jehož 150. výročí narození připadá právě na 1. června, tedy na Mezinárodní den dětí. Přijďte si prohlédnout unikátní entomologickou expozici Muzea Komenského v Přerově a poté si s námi vyrobte na památku motýlí masku nebo plstěného motýlka.

Dílna proběhne na nádvoří přerovského zámku od 15 do 17 hodin, v případě deště se přesune do dětské Vševědárny.
Vstupné ke vstupence do muzea a pro děti do 6 let je ZDARMA, samostatný vstup činí 20 Kč.

INFORMACE O POŘIZOVÁNÍ FOTOGRAFIÍ, OBRAZOVÝCH A ZVUKOVÝCH ZÁZNAMŮ Z AKCÍ:
V rámci akce "Všichni tvoří na nádvoří - Svátek matek" pořádané Muzeem Komenského v Přerově, p.o., mohou být pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Komenského v Přerově, p.o., nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.