11. 11. 2021

Den s vlčími máky

Zveme vás na program u příležitosti Dne válečných veteránů,

který se uskuteční dne 11. listopadu 2021 v přerovském zámku (Horní náměstí 1, Přerov).

Od 14.00 do 17.00 hodin v Historickém sále bude připravena výtvarná dílna pro všechny věkové kategorie, kde si s námi budete moci vyrobit vlčí mák jako brož na kabát nebo jako ozdobu do vázy. Dílna je pro všechny příchozí zdarma.

Od 18 hodin pak začne ve Slavnostní síni města Přerova komorní koncert VientoMarero duo.
 manželé Mecovi, absolventi VŠMU v Bratislavě, kteří rozezní flétnu a kytaru. Pestrý program obsahuje skladby od období baroka, přes klasicismus, romantismus až po jihoamerickou hudbu. Zazní skladby od Františka Bendy, Maurice Ravela, Ludviga van Beethovena, Alexandra Glize, Camille Saint-Saënse, Gabriela Faurého a Szymona Gołąbeka.

V rámci koncertu také proběhne slavnostní křest kalendáře města Přerova na rok 2022.

Těšíme se na vás!

PLATNÁ OPATŘENÍ:
Prosíme návštěvníky, aby dodržovali platná hygienická nařízení a pokyny našich průvodců. Všichni účastníci komentovaných prohlídek musí mít ústa a nos zakrytý respirátorem s filtrační účinnosti alespoň 94 % dle příslušných norem (např. FFP2, KN 95). Děkujeme za pochopení. Aktuálně platná opatření naleznete ZDE.
INFORMACE O POŘIZOVÁNÍ FOTOGRAFIÍ, OBRAZOVÝCH A ZVUKOVÝCH ZÁZNAMŮ Z AKCÍ (GDPR)
V rámci komentovaných prohlídek pořádaných Muzeem Komenského v Přerově, p.o., mohou být pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Komenského v Přerově, p.o., nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.