14. 5. 2023

Den matek v muzeu

Srdečně vás zveme na akci pro děti i dospělé u příležitosti Dne matek,
která proběhne v neděli 14. května 2023 v prostorách přerovského zámku:

Tvoříme v muzeu pro maminku
Od 13.00 do 16.30 hodin bude připravena v zámecké "Vševědárně" výtvarná dílna pro malé i velké – výroba dárečků pro maminku (přáníčka, srdíčkové dekorace, drobné svíčičky).

Koncert pěveckého sboru Vocantes
V 15.00 hodin začne vystoupení přerovského pěveckého sboru Vocantes pod vedením Michala Sabadáše. Zazní nejen skladby z 16. století. Slavnostní síni města Přerova (přízemí přerovského zámku).

Na obě akce vstupné dobrovolné.

INFORMACE O POŘIZOVÁNÍ FOTOGRAFIÍ, OBRAZOVÝCH A ZVUKOVÝCH ZÁZNAMŮ Z AKCÍ:
V rámci akce "Den matek v muzeu" pořádané Muzeem Komenského v Přerově, p.o., mohou být pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Komenského v Přerově, p.o., nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.
Obě akce jsou součástí projektu "Jan Blahoslav, rodák z Přerova", který finančně podpořilo statutární město Přerov.