12. 10. – 31. 10. 2021

Bílá pastelka v Muzeu Komenského

Vážení návštěvníci,

Muzeum Komenského v Přerově ve spolupráci SONS Přerov podpoří 22. ročník sbírky Bílá pastelka, jejíž výtěžek půjde na pomoc zrakově handicapovaným (přispějete na nácvik chůze s bílou holí, výcvik vodících psů, zaměstnávání lidí se zrakovým postižením, výuka práce na počítači pro nevidomé, knihovna digitálních dokumentů a mnoho dalšího).

Pokladnička této sbírky bude ve dnech 12.–31. 10. 2021  k dispozici pro všechny návštěvníky i kolemjdoucí na pokladně muzea (přerovský zámek, Horní náměstí 1/1), a to vždy po celou návštěvní dobu.

Nemáte-li k nám na Horní náměstí cestu a přesto byste chtěli přispět, nevadí - způsobů, jak se do sbírky zapojit, je celá řada. (Více informací ZDE) Sbírka navíc funguje celoročně, proto můžete přispět kdykoli i mimo uvedený termín.

Předem děkujeme všem přispěvatelům!