26. 10. 2021

Muzeum Komenského v Přerově vás srdečně zve na přednášku

Přerovská železnice v obrazech (1841–2021) - 180 let železnice v Přerově

která proběhne v úterý 26. 10. 2021 v Korvínském domě (Horní náměstí 31, Přerov),
a to od 17:00 hodin.

Výklad plný zajímavostí z dlouhé historie přerovské železnice přednese Mgr. Petr Sehnálek. Přednáška bude založena zejména na bohatém obrazovém doprovodu, který pokrývá celé období od zahájení železničního provozu v Přerově až do nedávné minulosti.

Vstupné 10 Kč

Těšíme se na vaši návštěvu.

PLATNÁ OPATŘENÍ:
Prosíme návštěvníky, aby dodržovali platná hygienická nařízení a pokyny našich průvodců. Všichni účastníci komentovaných prohlídek musí mít ústa a nos zakrytý respirátorem s filtrační účinnosti alespoň 94 % dle příslušných norem (např. FFP2, KN 95). Děkujeme za pochopení.
INFORMACE O POŘIZOVÁNÍ FOTOGRAFIÍ, OBRAZOVÝCH A ZVUKOVÝCH ZÁZNAMŮ Z AKCÍ (GDPR)
V rámci komentovaných prohlídek pořádaných Muzeem Komenského v Přerově, p.o., mohou být pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Komenského v Přerově, p.o., nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.