17. 8. 2022

Všichni tvoří na nádvoří - Námořnické květináče

Zveme vás na další dílnu z cyklu Všichni tvoří na nádvoří

Přijďte si k nám zpříjemnit letní odpoledne kreativní činností - tentokrát budeme tvořit v námořnickém stylu.

Ve středu 17. srpna 2022 od 15:00 do 17:00 hodin budeme na nádvoří přerovského zámku zdobit květináče mušličkami a ozdobami s mořskou a námořnickou tematikou. Pro nejmenší připravíme mořské omalovánky a vystřihovánky. V případě nepříznivého počasí  nebo velkého horka se dílna přesune do prostoru tzv. Vševědárny. Nemusíte si nic nosit s sebou, všechen materiál bude připraven na místě!

Prosíme zájemce, aby přišli nejpozději v 16:30 hodin (jen tak stihnete své dílo v klidu dokončit).

Vstupné 20 Kč

INFORMACE O POŘIZOVÁNÍ FOTOGRAFIÍ, OBRAZOVÝCH A ZVUKOVÝCH ZÁZNAMŮ Z AKCÍ:
V rámci akce "Všichni tvoří na nádvoří - Svátek matek" pořádané Muzeem Komenského v Přerově, p.o., mohou být pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Komenského v Přerově, p.o., nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.