Všichni tvoří na nádvoří - Pozdravy z prázdnin

Zveme vás na další tvořivé odpoledne pod širým nebem!

Muzeum Komenského v Přerově vás zve rukodělnou dílničku na téma Pozdravy z prázdnin, která proběhne v úterý 20. 7. 2021 v prostoru nádvoří přerovského zámku od 14:00 do 17:00.

Dílna je tentokrát určena zejména pro děti od šesti let, ale i pro tvořivé dospělé - zájemci si budou moci vyzkoušet techniku ručního vázání knih - vyrobí si deníček o velikosti A6. Pro nejmenší (nebo pro ty, kteří si na šití knížečky netroufnou) budou připravené předtištěné pohlednice s muzejní tematikou. Návštěvníci si nemusí nic nosit s sebou, všechen materiál bude připraven na místě.

Vstupné na tvořivou dílnu je k platné vstupence do muzea nebo na některou z výstav ZDADRMA, jinak činí 20 Kč za výrobek.

Akce se koná pouze za příznivého počasí!

Další informace:
Vzhledem k časové náročnosti výroby deníčku prosíme zájemce, aby přišli nejpozději v 16:00. Zároveň doporučujeme rezervaci místa na tel.: 581 250 531.

V rámci projektu "Všichni tvoří na nádvoří" pořádané Muzeem Komenského v Přerově, p.o., budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Komenského v Přerově, p.o., nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.