20. 3. 2024

Tvořivé středy v muzeu - jarní potěšení

Vážení návštěvníci,

blíží se třetí středa v měsíci, což znamená jediné - další kreativní odpoledne pro malé i velké tvořivce!

Výtvarná dílna na téma "Jarní potěšení" se uskuteční ve středu 20. 3. 2024 od 15 do 17 hodin v prostoru zámecké "Vševědárny".

Jelikož dílna vychází přesně na astronomicky první jarní den, necháme se jarem inspirovat. Ukážeme si, jak si vyrobit z papíru nejrůznější druhy květin (do vázy nebo jako zápich do květináče) a zároveň se společně připravíme na blížící se Velikonoce - připravíme si veselé i roztomilé stojánky na vajíčka.

Všechen materiál bude k dispozici na místě, zájemce prosíme aby přišli nejpozději v 16.30 - jen tak zvládnou svá dílka v klidu dokončit.
Vstupné 40 Kč/osoba.

Tak přijďte, lektorky Jana a Aneta se už na vás moc těší! 💚

V rámci projektu "Tvořivé středy v muzeu" pořádané Muzeem Komenského v Přerově, p.o., budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Muzeum Komenského v Přerově, p.o., nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.